شرایط و ضوابط

قوانین و مقررات خرید از کنلامارکت

چرا از کنلامارکت با خیال راحت خرید می کنم؟

کنلامارکت با دو شرکت مهان سپهر تابان و داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر به طور مستقیم قرارداد دارد و اکثر محصولات این 2شرکت را به صورت مستقیم از درب کارخانه با بروزترین تاریخ تولید موجود ارسال میکند و بدلیل فروش بالا و سود کم این فروشگاه اکثر محصولات دارای تخفیف هستند.

تضمین اصالت کالا و تاریخ مصرف دقیق

فروشگاه اینترنتی کنلامارکت با دقت و وسواس تاریخ تولید محصولات را پایش می کند، محصولات از تولید کنندگان معتبر تهیه می شوند و تاریخ مصرف آن ها بروز هستند. ما ضامن عرضه محصول اصل و با تاریخ مصرف حداقل یکسال به دست شما هستیم.

نگهداری سفارش تا 7 روز

برای مدیریت هزینه ارسال شما میتوانید تا 7 روز در صورت تکمیل سفارش و پرداخت اینترنتی، سفارش خودتان را در کنلامارکت نگهداری کنید تا با سفارش های بعدی تلفیق شده و مطابق تعرفه ارسال روز پستی کنلامارکت، شما فقط یک هزینه ارسال بپردازید. لازم به ذکر است شما هر موقع بخواهید می توانید با مراجعه به بخش ارتباط با ما و پیام به پشتیبانی سفارش های خود را تا 7 روز ادغام نمایید.

تضمین رساندن کالای سالم به دست شما

کنلامارکت برای ارسال کالا از بسته بندی مناسب و ایمن استفاده می کند، اما اگر در هنگام حمل و نقل کالا توسط پست پیشتاز به شهرستان ها، هر گونه شکستگی، خرابی و یا مشکلی در کالا ایجاد شود، به راحتی به ما اطلاع دهید، کالا ظرف مدت یک هفته تعویض می شود.

ضمانت 7 روزه بازگشت رایگان

در صورتی که به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شوید، یا قصد تعویض کالا را داشته باشید، ما تا 7 روز پس از دریافت کالا، بدون پرسش و دلیل آن را برای شما تعویض نموده یا پس می گیریم، در صورت خرید از کالاهای بدون تخفیف 50% هزینه بازگشت کالا بر عهده کنلامارکت خواهد بود. همچنین در کنلامارکت تا 7 روز هریک از متعاملین که در معامله غبن فاحش داشته باشد، بعد از علم به غبن می‌تواند معامله را فسخ کند فقط شرط آن برای مشتری بازنشدن پلمپ کالا و عدم آسیب فیزیکی به کالا است.
تبصره: کالاهای آرایشی و بهداشتی که پلمب نداشته باشند با توجه به قوانین بهداشتی قابل مرجوع نیست. تنها در صورت وجود مشکل یا خرابی کالا در فرآیند ارسال، کالا باز پس گرفته شده و بررسی می شود و در صورت احراز مشکل معدوم می شود.

ارسال رایگان

اگر سبد خرید شما بالای مبلغ مطابق مندرج در هدر سایت (بالاترین سطر صفحه اول) باشد، سفارش شما به رایگان برایتان ارسال می شود! اما برخی از محصولات در مناسبت های مختلف و تخفیفات در میان لیست ارسال رایگان قرار می گیرند، به راحتی با خرید این محصولات ارسال کل سفارش .شما رایگان انجام خواهد شد.